Blog - stěhování

Zde naleznete novinky a články, které se týkají naší firmy stěhování Rotter. Najdete tu rady, tipy, novinky, důležité informace apod.

Jak se připravit na stěhování?

Většina z nás už má za sebou stěhovaní, někteří dokonce několik . Jsou však lidé, kteří tuto zkušenost nemají a zde se mohou dozvědět jak na to.

Více

Jak stehovat spotřebiče?

Jak stěhovat elektrospotřebiče?

Víte jak nachystat spotřebiče na stěhování? Zde se dozvíte jak na to. Správná příprava je základ stěhování a rozhodně není radno podcenovat přípravu.

Více

stehovani na klic.webp

Kolik stojí stěhování?

Budete se stěhovat a zajímá Vás přirozeně cena Vašeho stěhování. Pokusíme se Vám nastínit co obnaší kalkulace stěhování.

Více

moving2.webp

Jak zabalit věci ke stěhování?

Víte jak správně zabalit věci? Rádi vám poradíme aby Vaše stěhování bylo co nejhladší. Přinašíme Vám rady a tipy ke snadnému stěhování.

Více

tipy na stehovani

Tipy na stěhování

Chtěli bychom se s vámi podělit o naše letité zkušenosti se stěhováním. Máme 12 let zkušeností v oboru. Přestěhovali jsme více jak 3000 bytů a domů. Nechte si poradit od profesionálů.

Více

jak-na-stehovani

Proč si najmout profi stěhováky?

Přemýšlíte, že byste si stěhování zajistili svépomoci? Rádi bychom vás přesvědčili o tom, že to není moudré rozhodnutí. Vyberte si raději zkušenou stěhovací firmu a nic neriskujte.

Více

odvoz na charitu

Kam se starým nábytkem?

Přemýšlíte co budete dělat se starým nábytkem? Máte několik možností. Můžete ho nechat zlikvidovat, darovat, prodat nebo ho uskladnit. Naše firma Vám pomůže s likvidací nábytku.

Více

Jak vybrat stěhovací firmu?

Vybíráte stěhovací firmu? Nenechte se nachytat. Na trhu je spousta nesolidních firem, ktera vás okradou či podvedou. Nenechte se zlákat líbivou cenou, která se na místě může zdvojnásobit.

Více

Jak stehovat matraci

Jak stěhovat matraci?

Stěhujete matrace? Víte jak správně zacházet s matrací a jak jí správně obalit? Rádi se s Vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti se stěhovanáním matrací. Svěřte stěhování matrace profesionálům.

Více

how to pack clothes

Jak zabalit oblečení?

 Víte jak zabalit správně všechno oblečení a obuv? Zde jsme Vám nachystali několik tipů a rad jak se vypořádat s balením oblečení.

Více