Víte jak se připravit na stěhování?

V tomto článku vám poradíme, jak se správně připravit na nadcházející stěhování. Dáme vám praktické rady, které vám usnadní stěhování. Máme 12 let zkušeností a tisíce provedených stěhování. Nechte si poradit od profíků a budte připraveni na vše co se týka stěhování.

Stěhování je velká změna v životě. At už se stěhujete do vedlejší ulice nebo do cizí země, vždy je to změna prostředí kde trávíte velkou část svého života. Samotné stěhování můžete provést několika způsoby. Můžete se přestěhovat svépomoci, můžete pozvat kamarády a půjčit si dodávku, můžete si objednat stěhovací firmu nebo si objednat stěhování na klíč a nic neřešit. Možností je tedy dost. Pro kterou se rozhodnout? Faktorů je spousta. Máte finanční trable? V takovém případě dopočujeme pozvat kamarády a objednat si jen auto s řidičem. Máte zdravotní problémy? V tomto případě nedoporučujeme zvedat nic těžkého a rovnou si objednat stěhovací firmu, která za nás domácnost přestěhuje. Máte málo času? Můžete si objednat stěhování na klíč. Naši pracovníci zajistí balení a vybalení věcí do krabic.

Sepište či vyfotte nábytek, který chcete přestěhovat a zašlete nám ho. Zkuste odhadout počet krabic, který budete mít či budete chtít zapůjčit.

Stanovte a zarezervujte si termín a čas stěhování. Doporučujeme víkend nebo svátek.

Zajistěte parkovací místo pro zaparkování stěhovací firmy co nejblíže vchodu. Doporučujeme obstarat parkování den před stěhováním.

Sdělte sousedům, že v uvedený den a čas bude probíhat stěhování. Je to slušné a sousedi nebudou překvapeni, že musí čekat delší dobu na výtah.

Balení věci do krabic doporučujeme alespon pár dní před stěhovaním. Je lepší balit v klidu než den před stěhovaním ve stresu.

Krabuce nikdy nepřetěžujte. Může dojít k jejich poškození a stěhovací se brzy unavý. Vždy je lepší větší počet krabic než menší a přetížených.

Je důležite abyste vyprázdnili uložné prostory. Pokud necháte uložné prostory plné, naši stěhovací takový předmět odmítnou stěhovat.

Demontujte vše, co lze. Napřiklad jídelní stoly, psací stoly, gauče, skríně atp.