Lepší se stěhovat, než vyhořet

IMG_1491.webp

Zajímá Vás cena stěhování?

604 645 124

Napište nám poptávku

Poptávka

Kvalitní stěhování jedině s námi

Budete se stěhovat? Nezoufejte. Stěhování Praha nebylo nikdy jednodušší. Naše stěhovací firma Vám s radostí pomůže s přestěhováním bytu nebo firmy po Praze, ČR nebo do Německa. Budete-li si přát nacenit stěhování, zašlete nám fotografie nábytku, který se bude stěhovat. Můžete použít náš e-mail nebo whatsapp. Další možnost je vyplnit náš nezávazný stěhovací formulář, který Vám nezabere více jak pár minut. Obratem zašleme cenovou kalkulaci Vašeho stěhování. Nemáte do čeho zabalit oblečení a osobní věci? Dovezeme a zapůjčíme krabice v libovolném množství s dostatečným předstihem. Bude-li nutné provést demontáž a následnou montáž nábytku, rádi se o to postaráme. Zajištujeme především montáž nábytku IKEA. Pomůžeme Vám také s odvozem starého nábytku, který se Vám již nevejde do nového bytu. Nebo naopak pomůžeme s odvozem nového.

stehovani-jerab2.webp

Zarezervujte si termín stěhování dřív než bude pozdě

Kontaktujte nás

S námi máte o stěhování vystaráno 

výhodné ceny stěhování

obalový materiál zdarma

bezplatná kalkulace

rychlé zpracování ceny

zapůjčení a doručení krabic

pojištění do 5 000 000 Kč 

montáž a demontáž

přistavení vozu v Praze zdarma 

víkendy i svátky za stejné ceny

Potřebujete poradit se stěhováním?

Kontaktujte nás

Pošlete nám fotky nábytku/spotřebičů

WhatsApp

stehovani-auto.webp

STĚHOVÁNÍ BYTŮ

Stěhování domácností od zapujčení krabic, obalení nábytku do fólie po montáž nábytku. Svěřte stěhování Vašeho bytu do naších rukou. S námi bude Vaše stěhování přijemný zážitek.

Více

stehovani-nabytku.webp

STĚHOVÁNÍ FIREM

Stěhování malé kanceláře nebo velké firmy. Pro nás žadný problém. Postaráme se o přestěhování Vaší firmy od prvotní prohlídky po kompletní stěhování. Nechte se přestěhovat zkušenými stěhováky.

Více

stehovani-krabice.webp

LEVNÉ STĚHOVÁNÍ 

Bojíte se, že Vás stěhování bude stát moc peněz? To není dávno pravda. Nabízíme cenově výhodné stěhování, které si muže dovolit každý. At už jste důchodce nebo student, s námi ušetříte spoustu penež.

Více

Víte jak správně zabalit věci ke stěhování?

Jak zabalit věci

O nás

Jsme stěhovací firma z Prahy. Působíme již od roku 2011. Za tu dobu jsme přestěhovali tisíce zákazníků, kteří s námi byli naprosto spokojeni a znovu naše služby využívají. Mimo stěhování poskytujeme také autodopravu, vyklízení, montáže nábytku, mezinárodní a vnitrostátní dopravu. Pro vaše bezproblémové stěhování Vám zapůjčíme a doručíme stěhovací krabice, které jsou nedílnou součástí každého stěhování. Náš vozový park se skládá z nákladních vozů, které jsou ideální volbou pro stěhování v Praze. Naši pracovníci jsou českého původu a jsou dokonale zkušení ve svém oboru stěhování.

Naše reference 

Reference

Tipy na snadné stěhování

Tipy

Často kladené otázky

FAQ