Balení věcí na stěhování 

Při stěhování se setkáváme s různými způsoby balení věcí a většina z nich není ideální. Například nám zákazníci balí věci do igelitových nebo dokonce papírových tašek. Což je nevhodné a nebezpečné. Tyto tašky se trhají a nelze je rovnat na sebe. Je důležité sehnat krabice a balit věci do krabic. Pokud nemáte možnost sehnat krabice, naše firma vám je zdarma doručí a za poplatek zapůjčí.

Základ je dostatek krabic

Nádobí a knihy doporučujeme balit do krabic od banánů. Ty jsou totiž dostatečně pevné a perfektně se skládají na sebe. Ostatní věci můžete balit do skládacích kartonových krabic, které je však nutné řádně podlepit, aby nedošlo k jejich poškození. Často se setkáváme se špatně složenými krabici a musíme je podlepit lepenkou, jinak by došlo k propadnutí obsahu krabic. Balení oblečení není žádná věda. Nejlepší způsob je zapůjčit si od naši firmy šatní boxy, kde oblečení pověsíte na ramínka a není tak třeba je skládat. Můžete oblečení také naskladat do krabic nebo do pytlů.

Sežente si obalový materiál

Balení nádobí je třeba provést pečlivě. Doporučujeme zakoupit bublinkovou fólii a každý kus obalit do vrstvy fólie a následně vložit do krabice s rozmyslem. Hotovou krabici doporučujeme popsat nápisem křehké.

Balení elektroniky je podobné jako nádobí. Opět obalit do bublinkové fólie a pokud to bude možné, vložit do krabic.

Nebojte se nás zeptat