Kam se starým nábytkem?

Dosluhuje vám doma starý kousek nábytku? Nastává otázka co s takovým nábytkem dál? Je několik možností. Jako nejjednodušší se jevý objednat si náš odvoz starého nábytku. Jsou však další varianty. Můžete si nechát odvézt nábytek od firmy nebo ho nabídnout za odvoz. S tím jsou však problémy, kdy lidé slíbí že si nábytek odvezou a nakonec si to rozmyslí. Proto doporučujeme obrátit se na naši firmu, která váš nábytek vystěhuje a odveze ho na sběrný dvůr nebo charitu. 

Odvoz na sběrný dvůr 

Jedna z možností jak se zbavit starého nabytku je odvoz na sběrný dvůr. Starý nebo rozbitý nábytek vozíme na sběrný dvůr, kde se nábytek ekologicky zlikviduje. Nemáte-lí jak odvézt starý nábytek svépomocí, můžete oslovit naši firmu. Postaráme se o vystěhování z bytu, naložení do vozu a následný odvoz na skládku.

stehovani na klic.webp

Odvoz nábytku na charitu 

Pokud si myslíte, že je nábytek použitelný a zachovalý. Lze ho darovat na charitu, kde může posloužit lidem potřebným. Doporučujeme nábytek nafotit a zaslat na naši e-mailovou adresu. Posoudíme zda je nábytek použitelný a lze ho použít k dalšímu použití .