Reference 

Jindřich Ziegelheim

Skvělý profesionální, individuální a milý přístup s rychlostí a efektivitou práce. Pro budoucí spolupráci budu pana Rottera kontaktovat znovu, pro přesun nábytku. Velice doporučuji.Petra Linhartová

S panem Rotterem byla velice dobrá domluva. Pánové přijeli přesně, potřebovala jsem vyklidit byt, kde byly velké kusy nábytku, postarali se o rozebrání a odnošení všeho. Musím říci, že byli zkušení, příjemní, ochotní a bylo vidět, že to je sehraná parta a šlo jim to rychle od ruky. Stěhování probíhalo ve 3 a všichni byli Češi. Doporučuji a ukládám si kontakt, pokud budu potřebovat něco stěhovat, opět se ráda na firmu obrátím!


Michal Beník

Pánové byli naprosto přesní, skvěle sehraní, organizačně velmi schopní a ještě navíc příjemní a dobře se s nimi povídalo :). 5 hvězd dávám jen proto, že víc jich dát nejde :). Doporučuji!!


Michal Hudeček 

S chlapama jsem stehoval byt. Prijeli vcas. Profesionalni chovani, co bylo domluveno, splnili. Vsechno peclive zabalili do bublinky a smrstovky. Rozsroubovali/sestavili. Akce probihala rychle, ale s rozmyslem. Mame hodne tezkou postel, museli ji vytahnout do patra po uzkem schodisti. Ani jeden tukanec. Fakt respekt. Cena ne nejlevnejsi, ale za tu namahu jsem zaplatil bez otazek. Doporucuju.


Ondřej Pavelek

Já teda moc často nechválím, ale to, co předvedli pánové, si zaslouží největší respekt. Zakázku vzali ze dne na den, přijeli načas, všechno profesionálně zabalili, odnosili i hodně náročné kusy, nábytek znovu smontovali, celou dobu s úsměvem. Komunikace a úroveň služby byla naprosto bezchybná. Rozhodně doporučuji všem.


Kateřina H.

Skvělá domluva, dobrá cena. Pánové šikovní a slušní.


Tomáš Bělík

Cenově z těch levnějších a přitom mají auta vel. Avia.
Určitě využiji znovu.


Dominika Lávičková

Určitě doporučuji velmi vstřícný a milý jednání, vše bez problémů, vše šlo jako po masle=) doporučuji všem určitě.. Mají i přijatelný super ceny o proti ostatním.


Jakub Trsek

Pozitiva:
-cena - jsou levnejsi nez tavocer o cca 30% (platili jsme 15tis, u tavocera chteli 25tis), za kompletni prestehovani bytu 85m2 vcetne zabaleni veci a odvozu 15ks nabytku + rozmontovani a smontovani 1 postele a 1 skrine
-dodrzeli dohodnutou cenu
-zalezi jim na odvedene praci, snazi se
-jednate primo s majitelem, ktery je pri stehovani na miste (nestane se vam takove to typicke, to jste si dohodli s dispecerem, to nedelame)

Negativa:
-meli prijit je 4, dorazili ve 3. Museli jsme jim trochu pomoci, ale nakonec jsme to stihli.

Pokud to shrnu, kdyz chcete mit cenove prijatelne stehovani, fajn lidi s osobnim pristupem, kterym na praci zalezi, tak jsou idealni volba.


Jindřich Jinoch 

Výborná a milá komunikace, šikovní, ochotní a slušní stěhováci, výborné a prostorné auto. Rozumná skoro až směšně nízká cena. Už nebudu stěhovat s nikým jiným!


Aneta Reisnerová

Výborná komunikace/domluva, výborná spolupráce při nakládání a vykládání věcí a 100% spolehlivost. Vřele doporučuji!!