Zapůjčení krabic na stěhování

Řešíte do čeho budete balit věci? Rádi Vám zapůjčíme naše! Zapůjčíme a doručíme krabice na balení 7 dní před termínem stěhování a vrátíte nám je do 7 dní po stěhování za poplatek 40,-Kč/ks. Máme skladem i šatní boxy pro Vaše šaty a obleky.

krabice-stehovani

Jak probíhá zapůjčení krabic na stěhování?

Zde je obvyklý postup pro zapůjčení krabic:

  1. Kontaktujte nás: Pokud si nás budete objednávat na stěhování, můžete si od nás zapůjčit krabice na zabalení věcí za poplatek 40,-Kč/ks a oproti záloze 40,-Kč/ks.

  2. Rezervace krabic: Poté, co se domluvíme na podmínkách, rezervujte si požadovaný počet krabic a dobu, po kterou si je chcete půjčit. Ujistěte se, že budete mít dostatek času na to, abyste všechny věci zabalili, a že krabice budou k dispozici včas před datem stěhování.

  3. Odběr krabic: V předem domluvený den si krabice můžete vyzvednout u nás nebo Vám je doručíme za poplatek 500,-Kč (doručení) a 500,-Kč (odvezení). V obou případech budete muset zaplatit zálohu za krabice, která vám bude vrácena, až je vrátíte v dobrém stavu.

  4. Použití krabic: Použijte krabice k balení svých věcí podle potřeby. Ujistěte se, že krabice pečlivě označíte, aby bylo snadné je identifikovat a uspořádat.

  5. Vrácení krabic: Po dokončení stěhování vraťte krabice dohodnutým způsobem. Ujistěte se, že jsou v dobrém stavu, abyste mohli získat zpět svou zálohu.

Zapůjčení krabic je skvělý způsob, jak ušetřit peníze a snadno zorganizovat balení svých věcí během stěhování.

Ceník zapůjčení krabic na stěhování

Naše služby
Doručení krabic 1000,- Kč (doručení a odvezení)
Krabice (50x31x40 cm) 40,-Kč/ks + vratná záloha 40,-Kč/ks
Šatní box (60x52x96) 200 Kč/ks + vratná záloha 350,-Kč/ks