Vyklízení bytů a pozůstalostí Praha a okolí

Vyklízení s námi je bez stresu a za výhodné ceny

Všechny naše ceny jsou konečné bez dalších příplatků

Víkendy a svátky jsou bez příplatků

Přistavení vozu je v Praze zdarma

Ceník vyklízení Praha

Vyklízení bytů a pozůstalostí
Cena za 1 500 Kč
Půlka vozu (vůz 22 ) 6000 Kč
Celý vůz (vůz 22 ) 12 000 Kč

Minimální cena zakázky je 2500,-Kč. 

Vyklízení pozůstalosti

Vyklízení po zemřelém může být zvláště náročné na psychiku každého z nás. My se však vynasnažíme vyjít maximálně vstříc s ohledem na Vaši zrátu blízkého člověka. Chápeme, že v již tak náročném procesu nechcete řešit další zbytečně starosti a proto se vynasnažíme, aby celý proces vyklízení byl pro Vás co nejsnažší a vše bylo rychle vyřízeno. Na nás se můžete spolehnout, že Vás nezklameme. Máme dost zkušeností na to, abysme práci provedli hladce a pokud možno co nejrychleji. Zbavíme Vás veškerého nepotřebného nábytku, spotřebičů, knih, nádobí a dalšího haraburdí. Můžeme přistavit nákladní vůz nebo kontejner bude-li to možné. Po vyklizení bytu zajistíme hrubý uklid bytu a ve veřejných prostorech chodeb, kde naši pracovníci přesouvali věci. 

vyklizeni bytu a pozustalosti

Naše služby

  • Vyklízení bytů
  • Vyklízení zahrad
  • Vyklízení pozůstalostí
  • Vyklízení půd
  • Vyklízení sklepů
  • Vyklízení skladů

Chcete si objednat vyklízení?

Napište nám

O nás

Jsme zavedená stěhovací firma z Prahy. Máme bohaté zkušenosti s vyklízením a odvozem starého nábytku. Zajištujeme ekologickou likvidaci nábytku a spotřebičů. Vyklízení provádíme šetrně aniž bychom poškodili prostory, ve kterých se vyklízí. Zajistíme pro Vás rychlé a levné vyklízení pozůstalosti či bytu.

vyklizeni

Vyklízení nás baví

V naší firmě chápeme, že důvěra je základem každé dobré spolupráce. Proto se zavazujeme k budování důvěry s našimi klienty prostřednictvím nejvyšší úrovně spolehlivosti a profesionalismu. Slibujeme, že budeme stát našim slovům. Při každém kroku naší práce se budete moci spolehnout na nás. Od stanovení termínů až po samotné provedení služby, vaše spokojenost je naší prioritou. Naše práce je naším odborným posláním. Naši pracovníci jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení profesionálové, kteří přistupují ke každému projektu s respektem a pečlivostí. Snažíme se nejen dodat vynikající výsledky, ale také vytvořit příjemné a bezproblémové prostředí pro naše klienty. Každý pozitivní výsledek, který dosáhneme, nám posiluje důvěru ve vaši spokojenost a loajalitu. Vaše důvěra je pro nás cenná a budeme dělat vše pro to, abychom si ji zasloužili každým dnem. Děkujeme vám za vaši důvěru a příležitost pracovat pro vás.