Mezinárodní stěhování

Plánujete stěhování mimo republiku a nebo se chystáte přestěhovat zpět do České republiky? Velice rádi Vám pomůžeme s přestěhováním Vašeho bytu. Zajistíme kompletní stěhování od zapůjčení krabic, obalení nábytku, montáže po samotné stěhování. Po celou dobu stěhování jste s námi pojištěni do 5000000 Kč. Máme bohaté zkušenosti a nic už nás jen tak nezaskočí. Máme zkušenosti především se stěhováním do Německa, Polska a Francie.

56896968-2C62-4404-B702-E167F3120AB7.webp

Stěhování do Německa

Nejčastěji stěhujeme do sousedního Německa. Před stěhováním do Německa je nutné sepsat soupis nábytku pro případ celní kontroly nebo uplatnění škodní události. Důležité je aby náklad nepřesáhl 1500 kg. V Německu jsou bežné kontroly, kde dochází k vážení nákladu.

Stěhování do Rakouska 

Naše stěhovací firma nabízí výhodné stěhování do Rakouska a zpět do ČR. Postaráme se o přestěhování vašeho bytu včetně zabalení věcí do krabic, montáže nábytku a stěhování těžkých bremen. Svěřte vaše stěhování do rukou profesionálů.


Stěhování do Polska

Stěhujete se do Polska a hledáte kvalitní a spolehlivou stěhovací firmu? Působíme přes deset let a máme bohaté zkušenosti s mezinárodním stěhováním po Evropě. Nechte se přestěhovat od profíků.

Stěhování do Francie 

Ať už se stěhujete do Francie do zpět do ČR, naše firma vám je plně k službám. Nabízíme zkušené stěhováky a spolehlivé vozy pro přepravu vašeho nákladu. Obraťte se na profesionály a nebudete litovat. S námi je stěhování bez stresu a problému.

Stěhování do Španělska 

Hledáte tu správnou stěhovací firmu, která by vás spolehlivě a kvalitně přestěhovala do Španělska? Jste na správný adrese. S námi bude stěhování v těch správných rukou. Pomůžeme vám s přípravou stěhováním až po zabydlení ve Španělsku.

Chcete nás kontaktovat?

Zavolejte nám

Napište nám poptávku

Poptávka

Co je třeba pro stěhování do zahraničí

  • Soupis všech stěhovaných věcí ve dvou verzích (česká a anglická)
  • Čestné prohlášení o tom, že se jedná o Váše osobní věci
  • Důkladně zabezpečit nábytek proti poškození
  • Zajistit místo pro zaparkování stěhovacího vozu