Mezinárodní stěhování

Plánujete stěhování mimo republiku a nebo se chystáte přestěhovat zpět do České republiky? Velice rádi Vám pomůžeme s přestěhováním Vašeho bytu. Zajistíme kompletní stěhování od zapůjčení krabic, obalení nábytku, montáže po samotné stěhování. Po celou dobu stěhování jste s námi pojištěni do 5000000 Kč. Máme bohaté zkušenosti a nic už nás jen tak nezaskočí. Máme zkušenosti především se stěhováním do Německa, Polska a Francie.

Stěhování do Německa

Nejčastěji provádíme stěhování do Německa a zpět z Německa do Prahy či jiného města v ČR. Mezi nejčastější města kde stěhujeme jsou Berlín, Mnichov, Kolín, Dusseldorf, Hamburg a Frankfurt. Můžete se spolehnout, že Vás bezpečně přestěhujeme do Vašeho nového bytu v Německu. Váš náklad je po celou dobu pojištěn a je tak v dobrých rukou.

stehovani nemecko

stehovani rakousko

Stěhování do Rakouska

Velmi často zajištujeme stěhování do Rakouska a zpět do ČR. Mezi poslední stěhování v Rakousku byla města jako Víden, Linec a Innsbruck. Do Rakouska jezdíme velmi rádi, vždy se rádi pokocháme vyhledy na Alpy a krásné rakouské vesničky. Stěhování do Rakouska je velmi snadné, vzhledem k tomu že se jedná o součást EU a nemusíte mít žádně víza a jiné doklady.

Stěhování do Polska

Zajištujete stěhování do Polska a hledáte kvalitní a spolehlivou stěhovací firmu? Působíme přes deset let a máme bohaté zkušenosti s mezinárodním stěhováním po Evropě. Nechte se přestěhovat od profíků.

stehovani polsko

stehovani francie

Stěhování do Francie

Ať už sháníte stěhování do Francie nebo zpět do ČR, naše firma vám je plně k službám. Nabízíme zkušené stěhováky a spolehlivé vozy pro přepravu vašeho nákladu. Obraťte se na profesionály a nebudete litovat. S námi je stěhování bez stresu a problému.

Stěhování do Španělska

Hledáte tu správnou stěhovací firmu na stěhování do Španělska? Jste na správný adrese. S námi bude stěhování v těch správných rukou. Pomůžeme vám s přípravou stěhování až po zabydlení ve Španělsku.

stehovani spanelsko

Chcete nás kontaktovat?

Zavolejte nám

Napište nám poptávku

Poptávka

Co je třeba pro stěhování do zahraničí

  • Soupis všech stěhovaných věcí ve dvou verzích (česká a anglická)
  • Čestné prohlášení o tom, že se jedná o Váše osobní věci
  • Důkladně zabezpečit nábytek proti poškození
  • Zajistit místo pro zaparkování stěhovacího vozu