Vyklízení Praha 

Vyklízení Praha - jste na správné adrese. Nabízíme kvalitní vyklízecí Praha, vyklízení pozůstalostí Praha, vyklízení bytů, vyklízení firem, vyklízení půd a vyklízení sklepů. Zajistíme vyklízení a odvoz věcí do sběrného dvora či na charitu. Odvážíme veškerý starý nábytek, nefunkční spotřebiče a spoustu dalšího. Provedeme vyklízení těžkých břemen, strojů, pianin či gastro vybavení. Odvažíme také kusový nábytek, jako například starý gauč, sedací soupravu, postel či nefunkční lednici. Působíme od roku 2011 a máme bohaté zkušenosti, šikovné pracovníky a kvalitní vozy. Naši prioritou je spokojený zákazník a výborně odvedená práce.

vyklizeni-praha

Chcete objednat vyklízení?

Zavolejte nám

Vyklízení bytů

Potřebujete vyklidit byt? Nabízíme likvidaci starého nábytku a spotřebičů. Vyklízení bytů a domů.  Odvoz starého nábytku do sběrného dvora.

Vyklízení pozůstalostí

Zdědili jste starý nábytek po zesnulém? Chápeme, že taková situace není uplně štastná. My vám však pomůžeme s vyklízením starého nábytku, který Vám zůstal v bytě.

Vyklízení sklepů

Máte plný sklep bordelu? Je na čase provést čistku. Provedeme vyklízení sklepa tak, aby byl prazdný a připravený na skladovaní potřebnějších věcí.

Jak probíha vyklízení?

V domluvený termín přijede náš tým na vaši adresu a ohlédne věci k likvidaci. Poté větší nábytek demontují a nachystají pro vyklízení. Následně přemístí věci do vozu/kontejneru a dopraví na sběrný dvůr kde provedou ekologickou likvidaci. Po vystěhování věcí z bytu provedeme hruhý ůklid. Na sběrný dvůr s námi jezdit nemusíte. Při přistavení kontejneru je nutné zajistit parkovací stání či zajistit zábor na městském úřadě.

Ceník vyklízení orientační

Vyklízení

Vyklízení bytu [1kk nebo 1+1] od 3500 Kč
Vyklízení bytu [2kk nebo 2+1] od 5000 Kč
Vyklízení bytu [3kk nebo 3+1] od 7500 Kč
Vyklízení bytu [4kk nebo 4+1] od 10 000 Kč