Vyklízení Praha

Vyklízení Praha - jste na správné adrese. Nabízíme kvalitní vyklízecí práce, vyklízení pozůstalostí, vyklízení bytů, vyklízení firem, vyklízení půd a vyklízení sklepů. Zajistíme vyklízení a odvoz věcí do sběrného dvora či na charitu. Odvážíme veškerý starý nábytek, nefunkční spotřebiče a spoustu dalšího. Provedeme vyklízení těžkých břemen, strojů, pianin či gastro vybavení. Odvažíme také kusový nábytek, jako například starý gauč, sedací soupravu, postel či nefunkční lednici. Působíme od roku 2011 a máme bohaté zkušenosti, šikovné pracovníky a kvalitní vozy. Naši prioritou je spokojený zákazník a výborně odvedená práce.

Chcete objednat vyklízení?

Zavolejte nám

Vyklízení bytů

Potřebujete vyklidit byt? Nabízíme likvidaci starého nábytku a spotřebičů. Vyklízení bytů a domů.  Odvoz starého nábytku do sběrného dvora.

734383DF-3B38-4D38-BB29-C5AD45BA977B.jpeg

Více

Vyklízení pozůstalostí

Zdědili jste starý nábytek po zesnulém? Chápeme, že taková situace není uplně štastná. My vám však pomůžeme s vyklízením starého nábytku, který Vám zůstal v bytě.

C59D62FA-87F4-472C-95C4-8D6A80AE50F2.jpeg

Více

Vyklízení sklepů

Máte plný sklep bordelu? Je na čase provést čistku. Provedeme vyklízení sklepa tak, aby byl prazdný a připravený na skladovaní potřebnějších věcí.

978002AA-A624-4B8C-A70B-07A260BCD65B.jpeg

Více

Jak probíha vyklízení?

V domluvený termín přijede náš tým na vaši adresu a ohlédne věci k likvidaci. Poté větší nábytek demontují a nachystají pro vyklízení. Následně přemístí věci do vozu/kontejneru a dopraví na sběrný dvůr kde provedou ekologickou likvidaci.