Stěhování do Německa

Plánujete stěhování do Německa? Naše stěhovací firma Vám pomůže s přestěhováním do Německa nebo z Německa do Prahy za výhodné ceny. Stěhování s námi je snadné a levné. Vyzkoušejte naše stěhovací služby na trase Praha - Mnichov, Praha - Berlín, Praha - Drážďany a Praha - Stuttgart. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním do spolkové země Německo. Mezi naše nejčastější stěhování do Německa jsou stěhování do Berlína, Mnichova, Dusseldorfu nebo Dráždan.

Stehovani do nemecka

Zajímá Vás cena stěhování do Německa?

604 645 124

Cena stěhování do Německa

Při stěhování do zahraničí je vždy potřeba počítat s většími náklady. Nejdražší položka je samozřejmě samotná doprava a potom i vystěhování a nastěhování. Výhodou stěhování do Německa je, že pokud využijeme vozidlo do 3,5t neni třeba platit mýto ani dalniční známku. Je však ale třeba počítat s tím, že vozidlo do 3,5t má užitnou hmotnost něco okolo 800kg a to opravdu není hodně. Vemte si, že máte 20 krabic po 25kg. To už jsme na 0,5 tuně. Pak zbývá 300 kg a to se hravě zaplní pár kusy nábytku. Z tohoto důvodu raději doporučujeme ve většině případů vozidla do 7,5t nebo 12,5t, které mají daleko větší nosnost. Co se týka samotné ceny stěhování do Německa, tak ta začíná někde okolo 20 tisíc kč za předpokladu, že se stěhujeme kousek za hranice.

Obalové a balící materiály

Jistě víte, že bez krabic se stěhování neobejde. Bude tedy nutné sehnat krabice na balení. Vzhledem ke stěhování do zahraničí, není možné krabice zapůjčit a proto nabízíme prodej krabic v ceně 40,-Kč/Ks. Krabice Vám doručíme a vyneseme do bytu. V dalším případě si krabice můžete obstarat svépomoci. Co se týka obalových materiálů, tak s těmi si nemusíte dělat starost. Naše firma Váš nábytek a spotřebice obalí zcela zdarma.

Stretch film

Stěhování do Německa

Nabízíme kompletní full servis stěhování do Německa (nezávazná nabídka, balící služby, pojištění, prodej krabic, demontáž nábytku a rozmístění nábytku).

Přeprava do Německa

Přeprava nákladu a zboží do Německa a zpět do Prahy. Využijte nabídku levné přepravy Vašeho zboží. Váš náklad je pojištěn do 5 000 000 Kč.

Stěhování z Německa

Stěhování z Německa do Prahy za výhodnou cenu. Nechte se přestěhovat od profesionální stěhovací firmy. Budete mile překvapeni.

Naše služby

 • Prodej a doručení krabic
 • pojištění po celou dobu stěhování
 • Obalení nábytku a spotřebičů
 • Individuální kalkulace
 • Odvoz nepotřebného nábytku
 • Montáž a demontáž

Co je potřeba z Vaší strany?

 • doporučujeme sepsat soupis nábytku a věcí
 • vyplňte čestné prohlášení, že se jedná o stěhování Vašich osobních věcí
 • zajistíte místo pro zaparkování stěhovacího vozu na obou adresách 

Postup stěhování do Německa

 1. Plán stěhování - zašlete nám soupis nábytku (fotky či video) a věcí, které budete chtít přestěhovat. Budeme potřebovat obě adresy a info zda jsou k dispozici výtahy a v jakým poschodí se nachází oba byty. 
 2. Nacenění - na základě informací, které jste nám zaslali vyhotovíme cenový odhad na míru.
 3. Zajištění krabic a šatních boxů - budete-li potřebovat krabice na zabalení vašich věcí, naše firma Vám krabice zajistí a doveze v předem domluveném množství. Krabice při stěhování mimo Prahu prodáváme v ceně 40,-Kč/ks.
 4. Příprava na stěhování - naše firma pro Vás zajistí stěhování na klič. To znamená že balení věcí a oblečení do krabic zabalí naše firma a vy tak budete mít čas na jiné aktivity.
 5. Nakládka - v den stěhování přijede předem domluvená posádka a začne obalovat nábytek, připadně zajistí demontáž a poté naloží náklad do vozu, kde ho zabezpečí. Nakládka je po celou dobu pojištěna proti poškození nábytku a objektu.
 6. Přeprava - poté co posádka naloží auto, vydá se směrem na Vaši novou adresu. Posádka jezdí podle online gps a má přehled o dopravních kolonách, tudíž přeprava proběhne co nejrychleji.
 7. Vykládka - v místě vykládky začnou naši pracovníci vynášet věcí do bytu na přesné místo určení dle domluvy. Smontuje nábytek, který předtím demontovala a sundá obaly z nábytku.
 8. Vyúčtování - po úspěšném vyložení a dokončení stěhování dochází k vyúčtování. Platba probíhá hotově nebo okamžitým převodem. Pokud byl nějaký nábytek těžší víc než 100kg, bude Vám doúčtován připatek za nadměrné břemeno.