Odvoz starého nábytku

Odvoz nábytku - at už starého či nového, naše služba odvozu je tu pro Vás každý den. Zajištujeme levný odvoz nábytku v Praze, ČR nebo EU za báječné ceny. Využijte náš odvoz a nemusíte se o nic starat. Nabízíme moderní vozy, přistavení do 60 minut od zavolání, spolujízdu ve vozidle, pomoc řidiče s nakládkou a vykládkou. Odvoz nábytku je tu pro každého, finančně dostupný odvoz pro všechny. Využijte náš odvoz a radujte se z nového nábytku, který Vám naše firma dopraví.

odvoz

Chci objednat odvoz

Zavolat

Odvoz z obchodu

Máte vybraný nový nábytek a nemáte ho jak dovézt domů? Náš odvoz je tu pro Vás každý den. Můžete využít pomoc řidiče při nakládce nebo si objednat dva pracovníky.

stehovani-nabytku

Odvoz na sběrný dvůr

Potřebujete se zbavit starého a nepotřebného nábytku? Náš odvoz na sběrný dvůr je tu pro Vás. Zajistíme vystěhování z bytu a následný odvoz na sběrný dvůr.

odvoz na sberny dvur

Odvoz od prodejce

Našli jste krasný kousek nábytku na bazaru ale nemáte ho jak dopravit domů? Objednejte si náš odvoz a nemusíte tak nic řesit. Navíc se s námi můžete svézt ve voze společně s nábytkem.

odvoz od prodejce

Jaký nábytek odvážíme?

  • Odvoz gauče nebo sedací soupravy
  • Odvoz obývací stěny
  • Odvoz lednice nebo pračky
  • Odvoz postele
  • Odvoz skřiní a komod
  • Odvoz stolu a židlí

Odvoz nábytku Ikea 

Chcete doručit nábytek z Ikea k vám domů? Není problém. Nabízíme odvoz vašeho nabytku ještě dnes. Nečekejte na dlouhé dodací lhůty doručení nábytku z Ikea a objednejte si odvoz ještě dnes. Cena odvoz nábytku z Ikea od 1500 Kč. Lze se domluvit s řidičem na pomoc s nakládkou/vykládkou. Expresní odvoz nábytku Ikea černý most nebo stodůlky.

Odvoz nábytku zdarma

Máte doma zánovní nábytek a potřebujete se ho z nějakého důvodu zbavit? Zašlete nám fotky nábytku a pokud se nám bude líbit, odvezeme vám ho zdarma. Odvážíme zdarma funkční spotřebiče, gauče, pohovky, skříně, stoly a podobné. Využijte náš odvoz nábytku zdarma. Naši pracovníci u vás nábytek vyzvednou a odvezou zcela zdarma. To samé platí pro spotřebiče.

odvoz nábytku Praha, odvoz nabytku zdarma, levný odvoz nabytku, odvoz nabytku Ikea, Ikea odvoz starého nabytku, odvoz starého nabytku zdarma, odvoz starého nabytku při koupi nového, odvoz starého nabytku cena, odvoz starého nabytku zdarma, odvoz nabytku Praha 1, odvoz nabytku Praha 2, odvoz nabytku praha 3, odvoz nabytku Praha 4, odvoz nabytku Praha 5, odvoz nabytku Praha 6, odvoz nabytku Praha 7, odvoz nabytku Praha 8, odvoz nabytku Praha 9, odvoz nabytku Praha 10, odvoz staré matrace Praha, odvoz staré sedačky, odvoz staré postele, odvoz nabytku do sberneho dvora Praha,