Stěhování firem Praha

Každoročně přestěhujeme desítky firem či kanceláří. Zajištujeme kompletní stěhovací servis pro firmy, které hledají kvalitní a ověřenou stěhovací firmu. Poskytujeme vysokou kvalitu stěhovacích prací. Naši pracovníci jsou zkušení a mají dlouhodobé zkušenosti v oboru. Pokud hledáte opravdu kvalitní stěhovací firmu, neváhejte nás kontaktovat. Naše firma Vám zajistí krabice na stěhování a doručí v předem domluvený termín. Přistavíme více vozů a nasadíme množství pracovníků tak, aby stěhování Vaší firmy šlo jako po másle. Stěhování může probíhat za chodu či v nočních hodinách. Vždy se snažíme vyjít vstříc našim zákazníkům. Samozřejmostí je stěhování těžkých břemen jako naříklad trezorů, tiskáren či jiných břemen. Bude-li třeba zlikvidovat starý nábytek, naše firma zajistí ekologickou likvidaci ve sběrném dvoře v rámci stěhování.

stehovani firem

Chci přestěhovat firmu

Poslat nezávaznou poptávku

Příprava stěhování

Po přístavení vozu naší pracovníci připraví nábytek k transportu, zajistí demontáž stolů, obalí nábytek do obalových matariálu a začnou stěhovat věci do vozu.

Transport

Samotný transport začíná zabezpečením nákladu ve voze a následnou dopravou na místo určení. V místě vykládky je důležité zaparkovat co nejblíže vchodu, což může být leckdy problém.

Vykládka

V místě vykládky naši pracovníci začnou vynášet nábytek do nových prostorů a jeho následným umístěním. Následně složí demontovaný nábytek a vybalí z ochranných obalů. 

Naše služby

  • Stěhování IT techniky
  • Stěhování těžkých břemen
  • Ekologická likvidace 
  • Montáž/demontáž
  • Balící služba
  • Instalace stánku