Stěhování bytů Praha

Mezi nejčastější stěhování patří právě stěhování bytů a domů. Ročně přestěhujeme stovky bytů a domácností do jejich nového domova.  Zajištujeme kompletní stěhovací služby od zapůjčení krabic, obalení nábytku, montáže, odpojení spotřebičů po nastěhování do nového bytu. Zapůjčíme a doručíme Vám krabice na stěhování a vy tak nemusíte ztrácet čas shaněním.

stehujeme

Zvolte si datum

Vaše stěhování začína stanovením datumu stěhování. Doporučujeme stěhování směrovat na víkend v dopoledních hodinách.

calendar-day-solid.svg

Vytvořte poptávku

Napište nám nezávaznou poptávku. Potřebujeme znát obě adresy, soupis nábytku, přitomnost výtahů a dostupnost parkování.

address-card.svg

Objednejte stěhování

Po obdržení poptávky vytvoříme kalkulaci přesně na míru Vašeho stěhování. Nabídku od nás ve většině případů obdržíte do pár hodin.

truck-moving-solid.svg

S námi je Vaše stěhování bytu v dobrých rukou

Zapůjčení a doručení krabic

Je důležité abyste věci bezpecně zabalili. Proto je potřeba mít krabice, do kterých věci poskládáte. Abyste nemuseli shánět krabice, naše firma Vám za poplatek zapůjčí a bezplatně doručí libovolné množství krabic. V žádném případě nebalte věci do igelitových nebo papírových tašek. Nejenže za takto zabalení věci neručíme a navíc to komplikuje stěhování.

Doruceni krabic

Baleni nabytku

Obalení nábytku do folií

Je pro nás důležité aby Váš nábytek byl v bezpečí. Proto je potřeba ho řádně obalit a zabezpečit proti poškození nebo zašpinění. Standartně nábytek balíme do stretchové a bublinkové folie. Ve voze nábytek proložíme do dek. Takto je nábytek v bezpečí a Vy se tak nemusíte bát o bezpečí Vašeho nábytku.

Vystěhování z bytu

Po obalení nábytku začnou naši pracovníci opatrně vystěhovávat nábytek do vozu. Pokud to lze, používáme výtah a pokud výtah není, je nutné snášet věci po schodech. V takovém případě se však stěhování protáhne a prodraží. Je také důležité aby stěhovací vůz zaparkoval co nejblíže vchodu.

Vystehovani

Umisteni

Přeprava na místo vykládky

Po naložení vozu je nutné se bezpečně přepravit na místo vykládky. Naše vozy jsou vybavené GPS navigací s aktuální dopravní situací. Nehrozí tak, že posádka uvízne v koloně a stěhování se prodlouží. Naše vozy disponují vzduchovým podvozkem a váš nábytek tak bude jako peřince.

Vykládka

Poslední fáze stěhování je vystěhování a umístění nábytku na svá nová místa. Naši pracovníci opatrně vystěhují nábytek a spotřebiče. Po jejích umístění odstraní obaly a zajistí jejich likvidaci. Je-li třeba, zajistí montáž nábytku.

Nastehovani

Chcete nás kontaktovat?

Napište nám