Stěhovací firma

Profesionální stěhovací služby šité na míru vašim potřebám

Ve společnosti Stěhování ROTTER chápeme, že stěhování může být vzrušující i skličující zážitek. Ať už se stěhujete v Praze nebo po celé ČR, náš tým je tu pro to, aby mělo vaše stěhování hladký průběh.

Naše komplexní stěhovací služby zahrnují:

  1. Lokální a meziměstské přesuny: Bez ohledu na vzdálenost jsme připraveni zvládnout vaše stěhování efektivně a bezpečně. Náš zkušený tým zajistí, že vaše věci dorazili bezpečně do vašeho nového bytu.

  2. Stěhování obytných a komerčních prostorů: Ať už stěhujete svůj domov nebo kancelář, máme odborné znalosti, abychom vyhověli vašim potřebám. Od balení choulostivých předmětů až po přepravu těžkého nábytku se postaráme o každý aspekt vašeho stěhování opatrně.

  3. Balící služby: Nechcete řešit starosti s balením? Nechte nás, abychom se o to postarali za vás! Naši profesionální baliči se postarají o to, aby byly vaše věci bezpečně zabaleny a organizovány pro přepravu. Po příjezdu vám také pomůžeme vybalit a nastavit váš nový prostor podle vašich specifikací.

  4. Skladovací služby: Potřebujete dočasné úložiště pro své věci? Nabízíme možnosti bezpečného skladování, aby vyhovovaly vašim potřebám. Ať už požadujete krátkodobé nebo dlouhodobé skladování, můžete nám důvěřovat, že vaše položky uchováme v bezpečí, dokud na ně nebudete připraveni.

  5. Speciální stěhovací služby: Máte jedinečné předměty, které vyžadují zvláštní pozornost? Od pian až po starožitnosti, máme odborné znalosti a vybavení, abychom opatrně zacházeli i s těmi nejnáročnějšími předměty.

Proč si pro své stěhování vybrat firmu Stěhování ROTTER?

  • Zkušení profesionálové: Náš tým se skládá ze zkušených stěhováků, kteří se věnují poskytování špičkových služeb našim zákazníkům. Můžete nám důvěřovat, že vaše stěhování zvládneme profesionálně a odborně.

  • Dostupné ceny: Jsme přesvědčeni, že kvalitní stěhovací služby by neměly zruinovat. Proto nabízíme konkurenceschopné ceny, aniž bychom slevili z kvality našich služeb.

  • Spokojenost zákazníka zaručena: Vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou. Od okamžiku, kdy nás kontaktujete, až do dokončení vašeho stěhování, budeme s vámi úzce spolupracovat, abychom zajistili, že vaše zkušenost s námi nebude ničím výjimečným.

Kontaktujte nás a požádejte o bezplatnou cenovou nabídku!

Chcete nás kontaktovat?

Kontaktujte nás