Stěhovací služby Praha 

Naše firma nabízí služby v oblasti stěhování osob a firem. Poskytujeme kvalitní a spolehlivé stěhování. Máme mnoholeté zkušenosti v oboru a tisíce spokojených zákazníků. Víme, že stěhování je náročný proces a snažíme se vám co nejvíce ulehčit. S námi nemusíte mít strach o svůj majetek. Jsme pojištění proti případným škodám u české pojišťovny. Nechte se přestěhovat kvalitní stěhovací firmou a přenechte náročnou práci na nás.

Stěhování bytů a domů

Stěhování domácnosti je pro nás rutinní činnost. Ročně přestěhujeme stovky domácnosti do jejich nového bydlení. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a objednejte si naše stěhovací služby.

pexels-rodnae-productions-7464704.webp

stehovani firem praha

Stěhování firem 

Nedílnou součástí naši práce je stěhování firem a jejich kanceláři, skladu a komerčních prostorů. Naši firemní zákaznice oceňují naše zkušenosti a ceny našich stěhovacích služeb. Ročně přestěhujeme desítky firem a kanceláři.

Skladování 

Mnohdy potřebuji naši zákazníci na určitou dobu zajistit uskladnění jejich majetku po dobu, než obdrží kličky od nového bytu nebo dodělají rekonstrukci nového bydlení. Naše firma Vám s tímto pomůže. Váš majetek bude v našem skladě v bezpečí a až nastane čas, doručíme ho na Vaši novou adresu.

Skladovani

stehovani tezkych bremen

Stěhování těžkých břemen 

Ať už potřebujete přestěhovat trezor, pianino nebo jiný těžký břemeno. Můžete se spolehnout na naši firmu.  

Mezinárodní stěhování 

Stěhujete se do zahraničí a hledáte ověřenou a spolehlivou stěhovací firmu? Na nás se můžete spolehnout. Využijte stěhování do zahraničí od naši firmy a nebudete litovat.

Mezinarodni stehovani