STĚHOVACÍ SLUŽBY

Naše firma se zabývá stěhováním bytů a firem na území Prahy

Poskytujeme kompletní stěhovací služby od bezplatné prohlídky, zapůjčení krabic, zabalení věci do krabic, obalení nabytku do fólie, bezpečného přestěhování do nového bytu a rozmístění nabytku přesně tam, kam si budete přát.

Bezplatná prohlídka našim technikem

Každé stěhování je specifické a je nutné se připravit na všechny možné nástrahy spjaté se stěhováním vašeho bytu. Dle podmínek náš pracovník určí velikost vozidla a počet pracovníků. Na základě toho Vám vypočítáme cenu vašeho stěhování. V některých případech je nezbytná hodinová sazba, protože nelze přesně stanovit cenu. Náš technik Vám poradí jak a do čeho balit správně věci a nádobí.

Stěhování na klíč

Pro naše zákazníky nabízíme speciální službu stěhování na klíč. Jedna se o kompletní zajištění stěhování z naší strany. Ve službě je obsaženo zabalení všech věci a oblečení do krabic. Obalení nádobí do bublinkové fólie. Odpojení a zapojení všech spotřebičů. Demontáž a následná montáž nábytku. Rozmístění nábytku na předem určená místa.

Stěhování bytů a domů

Devět z deseti stěhování je právě stěhování bytů a domů. V Praze se nachází tři typy. Buď se jedna o stěhování z činžovního domu, kde je široké schodiště avšak mnohdy chybí výtah. Dále tu máme panelový dům, který naopak má výtah vždy, bohužel však schodiště je z pravidla úzké a strmé. Třetí typ je rodinný dům. Ten bývá buď jednopodlažní, což je nejlepší možná varianta. Pokud se však jedna o dvoupodlažní dům, tak ten má vždy nejužší a nejhorší schodiště. Všechny varianty mají něco kladného a něco záporného. 

Stěhování firem a kanceláři 

Stěhování firem bývá dost náročné. Vždy se jedna o mnoho cenných předmětů, které je nutné dovézt v pořádku a bez újmy. Naše stěhovací firma Vám poskytne krabice pro zabalení vašich archivů a dokumentů.   Nabízíme bezpečně řešení pro Vaši firmu. Dostatek zkušených pracovníků. Speciálně upravené vozy ke stěhování. Pojištění Vašeho stěhování do 500000,-Kč.

Stěhování těžkých břemen 

Naše stěhovací firma se zabývá také stěhováním těžkých břemen nad 100 kg. Ať už se jedná o dubový nábytek, kulečník, či jiné vybavení. Na naši firmu se můžete vždy spolehnout.

Balící služby 

Používáme kvalitní obalové materiály. Nábytek a spotřebiče vždy doporučujeme obalit proti případnému poškrábaní. Ve voze vozíme vždy dostatek dek na proložení nábytku.

Vyklízení

Potřebujete vyklidit starý nábytek z pozůstalosti? Nebo jste si koupili nový kus nábytku a pro ten starý již nemáte místo? V takovém případě můžete využít náš odvoz do sběrných dvorů na celém území hlavního města Prahy.

Odvoz

Koupili jste si nový kus nábytku nebo spotřebiče s nechcete čekat na dlouhé čekací doby prodejců? Máme pro Vás expresní odvoz nábytku z přistavením do hodiny.