Obalový materiál

Obalový materiál je nedílnou součásti skoro každého stěhování. At už jde o ochranu nebo zabezpečení. Bez obalového materiálu si dnes nelze představit kvalitní stěhování. Profi stěhovací firma se bez obalového materiálu prostě neobejde. Podíváme se na druhy obalových materiálů, které naše firma využívá při stěhování.

krabice.webp

Krabice na stěhování

Umíte si představit stěhování bez krabic? My ano. Občas to zažijeme a je to noční můra všech stěhováků. Krabice jsou to nejlepší možné řešení jak zabalit vaše věci a efektivně je přestěhovat. Krabice lze poskládat na sebe a tím ušetřit spoustu místa ve vozidle. Rozhodně je však nepřetěžujte, mohlo by dojít k protržení a poškození obsahu.

Strečová folie neboli strečka

Uplně největší využití při stěhování najde právě strečová folie. At už jde o zabezpečení předmětů proti otevření a nasledném vylomení dvířek nebo ochraně před poškozením či zašpiněním. Strečová folie je nedílnou součastí stěhování. Naštestí pro Vás máme vždy dost rolí v autě a vy se tak nemusíte bát, že dojde k poškození Vašich věcí.

586156_1.webp

Deky

Deky jsou nepostradatelné při bezpečném zajištení předmětů ve voze. Je důležité nábytek důsledně proložit aby nedošlo k poškození nábytku. Deky máme vždy k dispozici a Váš nábytek je tak v bezpečí.

Ochranné rohy

Ochranné rohy najdou vždy využití. Jsou skvělým řešením jak ochránit rohy a hrany Vašeho nábytku a spotřebičů. Lze je použít na ochranu rohu zdí nebo zábradlí.

webp.webp

lepici-paska-pruhledna-60-m-x-48-mm.webp

Lepící páska

Lepící páska najde využití především při balení krabic. Je důležité krabice důsledně podlepit aby nedošlo k uvolnění obsahu. Lepící páskou nikdy nešetřte a vždy pořádně zajistěte krabici.