Stěhování Praha

Stěhování v Praze je dost náročné. S ohledem na špatné parkování, nedostupnosti výtahu ve spoustě domů nebo husté dopravě. Náš tým je však na všechny tyto situace připravený a nic je nezaskočí. Máme bohaté zkušenosti a víme, jak nejlépe přestěhovat bezpečně vaše věci do nového bytu. Poradíme Vám jak co možna nejsnáze zvládnout nadcházející stěhování. V první řadě budete potřebovat dostatek krabic na zabalení věcí. Můžete si koupit nové nebo si zapůjčit krabice od naši firmy, která Vám je i doručí. Když budete balit, nezapomente proložit nádobí a elektroniku bublinkovou folii. V opačném případě může dojít k poškození. Až budete mít krabice sbalené, doporučujeme je popsat místostí do které budou nastěhovány. V žádném případě krabice nepřetěžujte, mohlo by dojít važným škodám.

stehovani-prazsky-hrad

Chcete si objednat stěhování Praha?

Zavolejte nám

Jak probíhá stěhování Praha?

Vaše stěhování začíná objednávkou na určitý termín. V předstihu Vám doručíme krabice abyste si mohli zabalit Vaše věci. V den stěhování naši pracovníci dorazí na adresu a pustí se do práce. Nejdřív vystěhují krabice aby bylo v bytě dost prostoru na manipulaci s nábytkem. Poté obalí nábytek do folíe, provedou demontáž a nastěhují nábytek do auta. Jako poslední nastěhují atypický nábytek, sportovní vybavení a kytky. Bude-li třeba, odpojí pračku a sušičku. Nasledně se vypraví na adresu vykládky, kde nabytek a věci nastěhují do bytu. Dále zapojí spotřebiče a smontojí nábytek.

Proč stěhování Praha s námi?

Jsme transparentní. Co řekneme, to platí. Máme bohaté zkušenosti a naši zákazníci nás chválí. Doručíme Váš nábytek a věci v pořádku. Pro případ škody máme sjednané pojištění u Generali. Zapůjčíme krabice a šatní boxy. Pracujeme každý den včetně svátků. Obalíme nábytek do folie. Používáme deky na proložení ve voze. Máme vše potřebné pro bezpečné přestěhování Vašich věcí.