Jak přestěhovat šatní skřín?

Stěhování šatníku může být pro někoho náročný úkol, ale při správném postupu to bude hračka. Zde je několik kroků, které můžete použít:

  1. Vyprázdněte obsah skříne : Vyjměte ze skříně všechny předměty, včetně oblečení, bot a dalších věcí. Šatní skříň tak bude lehčí a bude se s ní snadněji manipulovat.

  2. Rozeberte, je-li to možné : Pokud je možné skříň rozebrat, jako je odstranění polic, zásuvek nebo dveří, udělejte to. Usnadní to přepravu a sníží riziko poškození.

  3. Připravte si stěhovací vybavení : Shromážděte stěhovací potřeby, jako jsou rudl, stěhovací deky a popruhy. Tyto nástroje vám pomohou bezpečně přemístit skřín.

  4. Chraňte podlahu : Vložte pod skřín kus kartonu nebo deky abyste s ní mohli bezpečně manipulovat po podlaze.

  5. Uvolněte cesty : Ujistěte se, že cesty z aktuálního umístění do jeho nového umístění jsou bez překážek. Usnadníte tak manévrování se skříní bez jakýchkoliv překážek.

  6. Zvedání správnou technikou : Při zvedání skříně používejte správné techniky zvedání, abyste předešli zranění. Pokrčte kolena, držte záda rovná a zvedejte spíše nohama než zády.

  7. Zajistěte skříň : Obalte skřín do stretchové folie. Tím předejdete možnému otevření dvěří během stěhování.

  8. Stěhujte opatrně : Pomalu a opatrně stěhujte skříň na nové místo, dávejte pozor, abyste nenarazili do zdí nebo rámů dveří.

  9. V případě potřeby znovu smontujte : Jakmile je skříň na svém novém místě, smontujte ji, pokud jste dříve museli demontovat nějaké části.

Nezapomeňte požádat o pomoc přátele nebo členy rodiny, pokud je skříň těžká nebo neforemná, abyste ji mohli sami přemístit. Navíc, pokud je skříň příliš velká nebo těžká na to, abyste se mohli bezpečně pohybovat, zvažte najmutí profesionálních stěhováků, kteří vám pomohou.