Co je třeba zařídit po stěhování?

Zrovna jste se nastěhovali do nového bytu a kladete si otázku, co musíte vše obstarat? Asi vás nepotěšíme. Čeká vás lítačka po uřadech. Rádi Vám poradíme vše, co je potřeba zařídit po stěhování.

Změna trvalého bydliště

Většina lidí měla v předchozím bytě nahlášený trvalý pobyt. Ten je však třeba po stěhování odhlásit a následně nahlásit nový. V případě že se stěhujete do svého, nebudete mít s nahlášením problém. Ten však může nastat, pokud se stěhujete do nájmu. Zde bude nutný souhlas pronajímatele. Se změnou trvalého pobytu příchazí dlouhá řada vyřizování jako například změna občanského průkazu, pasu, řidičského průkazu, zdravotní karty a dále nahlásit změnu bance, zaměstnavateli, operátoru atd. Na nové adrese je nutné se přihlásit k platbě za komunální odpad a koncesionářské poplatky za TV a rozhlas.

Přepis energií

K

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.