Stěhování ROTTER

 

Stěhování Rotter je pražská stěhovací firma, která Vám pomáhá se stěhováním Vašich domovů již od roku 2011. Po celou dobu jsme přestěhovali tisíce spokojených zákazníku, kteří nás doporučují a znovu využívají naše služby. Svěřte Vaše stěhování do našich rukou. Stěhování nás baví a stěhujeme s radostí. Ať už se jedná o stěhování v Praze nebo po Evropě, naše služby jsou Vám plně k dispozici 7 dní v týdnu. 

IMG_1491.webp

Zajímá Vás cena stěhování?

Zavolat

Zadejte nezávaznou poptávku

Poptávka

Zašlete nám fotky na whatsapp

Whatsapp

Kvalitní stěhování jedině s námi

Budete se stěhovat? Nezoufejte. Stěhování nebylo nikdy jednodušší. Naše stěhovací firma Vám s radostí pomůže s přestěhováním bytu nebo firmy.

Budete-li si přát nacenit vaše stěhování, zašlete nám fotografie nábytku, který se bude stěhovat. Můžete použít náš e-mail nebo whatsapp. Další možnost je vyplnit náš nezávazný stěhovací formulář, který Vám nezabere více jak pár minut. Obratem zašleme kalkulaci Vašeho stěhování.

Nemáte do čeho zabalit věci a oblečení? Dovezeme a zapůjčíme krabice v libovolném množství s dostatečným předstihem.

Bude-li nutné provést demontáž a následnou montáž nábytku, rádi se o to postaráme.

Pomůžeme Vám také s odvozem starého nabytku, který se Vám již nevejde do nového bytu. Nebo naopak pomůžeme s odvozem nového nábytku z obchodního domu typu Ikea, Sconto nebo Kika.

EGKA4259.webp

S námi máte o stěhování vystaráno 

výhodné ceny stěhování

bezplatná kalkulace

rychlé zpracování ceny 

zapůjčení a doručení krabic

pojištění do 5 000 000 Kč 

montáž a demontáž

přistavení vozu v Praze zdarma 

víkendy i svátky za stejné ceny

Levné stěhování Praha

Tipy na stěhování  

Objednejte si stěhováky včas. Může se stát, že na poslední chvíli již bude pozdě

Pokuste se zajistit místo na zaparkování stěhovacího vozu před vchodem Vašeho domu tak, že tam zaparkujete vlastní vozidlo nebo jiný předmět. 

Dejte v domě navědomí o Vašem budoucím stěhování. 

Přesměrujte Vaše stěhování na víkend, ulice jsou volné a provoz slabý.

Balte věci do krabic! Jedině tak je možné provést kvalitní a rychlé stěhování. 

Balení hranatých (špičatých) věcí do tašek a pytlů je nevhodné.

Když budete u balení krabic, v žádném případě je nepřetěžujte! Krabice balte s rozumem o hmotnosti do cca 25 kg.

Vyprázdněte úložné prostory (postel, skřín, komoda atd).

Skleněné a křehké věcí proložte bublinkovou folií (popř. použijte noviny) a označte je nápisem "křehké". 

Chcete-li ještě více ušetřit, pokuste se sehnat vlastní pracovní sílu na stěhování a sneste nábytek s věcmi do přízemí, odkud jejích naložení nezabere tolik času. Případně můžete pomáhat stěhovákům s nošením menších věcí.

IMG_0669 (1).webp

STĚHOVÁNÍ BYTŮ

Stěhování domácností od zapujčení krabic, obalení nábytku do fólie po montáž nábytku. Svěřte stěhování Vašeho bytu do naších rukou. S námi bude Vaše stěhování přijemný zážitek.

Více

IMG_0206.webp

STĚHOVÁNÍ FIREM

Stěhování malé kanceláře nebo velké firmy. Pro nás žadný problém. Postaráme se o přestěhování Vaší firmy od prvotní prohlídky po kompletní stěhování. Nechte se přestěhovat zkušenými stěhováky.

Více

IMG_0153.webp

LEVNÉ STĚHOVÁNÍ 

Bojíte se, že Vás stěhování bude stát moc peněz? To není dávno pravda. Nabízíme cenově výhodné stěhování, které si muže dovolit každý. At už jste důchodce nebo student, s námi ušetříte spoustu penež.

Více

O nás

Jsme malá stěhovací firma z Prahy. Působíme již od roku 2011. Za tu dobu jsme přestěhovali tisíce zákazníků, kteří s námi byli naprosto spokojeni a znovu naše služby využívají. Mimo stěhování poskytujeme také autodopravu, vyklízení, montáže nábytku, mezinárodní a vnitrostátní dopravu. Pro vaše bezproblémové stěhování Vám zapůjčíme a doručíme stěhovací krabice, které jsou nedílnou součástí každého stěhování. Náš vozový park se skládá z nákladních vozů, které jsou ideální volbou pro stěhování v Praze. Naši pracovníci jsou českého původu a jsou dokonale zkušení ve svém oboru stěhování.

Naše reference 

Reference

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.